Úřad vlády nově přechází na doménu vlada.gov.cz. Více informací

Aktuality

15. 7. 2021 14:20

Vyhlášení soutěže Úřad na cestě k rovnosti

Institut pro veřejnou správu Praha ve spolupráci s Ministerstvem vnitra České republiky a Úřadem vlády České republiky vyhlašuje již 15. ročník soutěže „Úřad na cestě k rovnosti“ o nejlepší úřad s rovnými příležitostmi pro ženy a muže. Tento ročník soutěže je věnován tématu „Příklady dobré praxe v době pandemie covid-19 ve veřejné správě z hlediska rovnosti žen a mužů“.

Soutěže se může zúčastnit jakýkoli úřad veřejné správy na obecní a městské úrovni. V případě zájmu prosíme o vyplnění dotazníku, a to do 25. září 2021. Vyplněný dotazník lze odeslat e-mailem na j.cas@institutpraha.cz nebo poštou na adresu: JUDr. Jiřina Castorena, oddělení rozvoje a mezinárodní spolupráce, Institut pro veřejnou správu Praha, Baarova 1026/2, 140 00 Praha 4.

Hodnotící komise v průběhu září 2021 vyhodnotí dotazníky přihlášených obcí na základě kritérií stanovených pro příslušné kategorie (obce I., II., III. typu a krajské úřady) a udělí ocenění Úřad roku 2021 prvním třem umístěným úřadům v každé kategorii.

Slavnostní vyhlášení vítězů a předání ocenění nejlepším vybraným úřadům proběhne dne 9. listopadu 2021 na konferenci, která se uskuteční v prostorách Lichtenštejnského paláce v Praze na Kampě. Účast na konferenci je bezplatná. Registrovat se můžete již nyní na e-mailové adrese: j.cas@institutpraha.cz (tel. 739 049 151).

vytisknout   e-mailem   Facebook   síť X

Fotogalerie [F] fotogalerie