Nabídka zaměstnání

3. 5. 2024 8:07

Úřad vlády ČR hledá správce VMware platformy

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Chcete se zapojit do digitalizace a modernizace Úřadu vlády České republiky?

Popis pozice: Hledáme zkušeného správce VMware platformy, který se připojí k našemu týmu v Praze. Tato role vyžaduje dostatečné technické znalosti VMware a schopnost řešit složité problémy a implementovat inovativní řešení.

Hlavní úkoly:

  • Správa a podpora VMware platformy
  • Správa a administrace operačních systémů (platforma MS Windows a Linux)
  • Návrh designu a implementace nových řešení
  • Spolupráce na projektech v oblasti digitalizace Úřadu vlády

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
  • Minimálně 5 let zkušeností s administrací VMware platformy
  • Znalost serverové platformy DELL a diskových polí DELL EMC
  • Znalost OS Linux (Linux Docker)
  • Znalost sítí a síťových protokolů
  • Bezpečnostní prověrka na stupeň utajení Tajné (pokud jej žadatel nemá, zažádá o něj ve spolupráci s personálním oddělením nejpozději před přijetím na pracovní místo)

Co nabízíme:

  • Konkurenceschopné platové ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • Příspěvky z FKSP na produkty spoření na stáří zaměstnanců
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů osobního volna
  • Zapojení do procesu digitalizace a modernizace státní správy

Místo výkonu práce: Praha

Předpokládaný nástup: 1. 6. 2024 (dle dohody).

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis nejpozději do 20. 5. 2024 na e‑mail: ivan.metelka@vlada.gov.cz; do předmětu uveďte: „Správce VMware“.

vytisknout   e-mailem   Facebook   síť X