Nabídka zaměstnání

3. 5. 2024 8:01

Úřad vlády ČR hledá Microsoft Exchange Administrátora

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Chcete se zapojit do digitalizace a modernizace Úřadu vlády České republiky?

Popis pozice: Hledáme zkušeného administrátora Microsoft Exchange se znalostí prostředí MS Azure, který se připojí k našemu týmu v Praze. Tato role vyžaduje dostatečné technické znalosti Microsoft Exchange a schopnost řešit složité problémy a implementovat inovativní řešení.

Hlavní úkoly:

  • Správa a podpora infrastruktury Microsoft Exchange
  • Správa a podpora MS Azure prostředí
  • Správa a podpora MS Windows
  • Spolupráce na projektech v oblasti digitalizace Úřadu vlády

Požadavky:

  • Minimálně 5 let zkušeností s administrací Microsoft Exchange
  • Znalost Azure prostředí
  • Znalost sítí a síťových protokolů

Co nabízíme:

  • Konkurenceschopné platové ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • Příspěvky z FKSP na produkty spoření na stáří zaměstnanců
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů osobního volna
  • Zapojení do procesu digitalizace a modernizace státní správy

Místo výkonu práce: Praha

Pokud máte zájem o tuto pozici či více informací, pošlete nám svůj životopis a případné dotazy na ivan.metelka@vlada.gov.cz do 20.5.2024.

vytisknout   e-mailem   Facebook   síť X