Úřad vlády nově přechází na doménu vlada.gov.cz. Více informací

Aktuality

Dokumenty 21 až 30 z 204

22. 12. 2021

Vláda rozhodla o změnách ve složení Bezpečnostní rady státu a schválila i úpravy v protiepidemických opatřeních

O silvestrovském večeru budou moci u jednoho stolu v restauraci usednout nanejvýš čtyři osoby, pokud nepůjde o členy společné domácnosti, na Štědrý den odpoledne a na první svátek vánoční si lidé nenakoupí ve velkých obchodech. Tyto a další změny v protiepidemických opatřeních schválila vláda Petra Fialy na jednání ve středu 22. prosince 2021. Rozhodla také o změnách ve složení Bezpečnostní rady státu a v činnosti Ústředního krizového štábu a o úpravách v systemizaci služebních a pracovních míst od 1. ledna 2022.

celý text zprávy

29. 11. 2021

Vláda schválila změny v programu Antivirus na pomoc zaměstnavatelům

Zaměstnavatelé budou moci dál čerpat finanční pomoc na mzdy zaměstnanců v karanténě nebo na překážce v práci související s epidemií nemoci covid-19. O prodloužení programu Antivirus A a opětovné aktivaci programu Antivirus B rozhodla vláda Andreje Babiše v demisi na jednání v pondělí 29. listopadu 2021.

celý text zprávy

26. 11. 2021

Vláda zpřísnila podmínky pro návrat občanů z regionu jižní Afriky, důvodem je nová, nebezpečná mutace koronaviru

Všichni obyvatelé České republiky, kteří se vracejí z pobytu v Jihoafrické republice a dalších zemích tohoto regionu, budou muset po návratu nejméně na deset dnů do izolace. Na mimořádném jednání v pátek 26. listopadu 2021 to nařídila vláda Andreje Babiše v demisi.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 204