Úřad vlády nově přechází na doménu vlada.gov.cz. Více informací

Důležité informace

Dokumenty 1 až 10 z 11

11. 4. 2022

Protiepidemická opatření

Vzhledem k zásadnímu zlepšení epidemické situace byla většina celostátně platných mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví zrušena. V platnosti zůstávají dílčí opatření pro segment zdravotnictví a sociální péče.

celý text zprávy

29. 12. 2021

Vláda schválila záměr pomoci domácnostem a firmám postiženým nárůstem cen energií, zmrazila také platy části státních zaměstnanců

Domácnosti i firmy, které se dostaly do potíží kvůli nečekanému dramatickému nárůstu cen energií, budou moci využít několika forem státní pomoci. Jejich podobu schválila vláda Petra Fialy na jednání ve středu 29. prosince 2021. Rozhodla také o definitivní výši platových tarifů ve státním a veřejném sektoru a o pozastavení vyplácení podpůrného programu Antivirus B.

celý text zprávy

29. 11. 2021

Aktuální opatření na podporu ekonomiky

S ohledem na další vlnu epidemie nemoci covid-19 a s ní spojená mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví, přistoupila vláda k další fázi podpory těch sektorů ekonomiky, podnikatelů a živnostníků i zaměstnanců, kteří byli postiženi důsledky epidemie koronaviru SARS-CoV-2. Přinášíme přehled těch nejdůležitějších, další podrobnosti naleznete na stránkách dotčených ministerstev.

celý text zprávy

22. 4. 2021

Balíčky pro návrat zpět do normálního života

Představujeme plán kroků pro obnovování dosud omezených činností při ústupu epidemie covid-19.

celý text zprávy

18. 9. 2020

Informace ke koronaviru a nemoci covid-19

V souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru ve světě Ministerstvo zdravotnictví systematicky monitoruje situaci a je v úzkém spojení jak s Evropským střediskem pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC), tak i s experty ze Světové zdravotnické organizace (WHO).

celý text zprávy

Dokumenty 1 až 10 z 11