Očekáváné události

29. 11. 2021 20:02

30. listopadu 2021: Tisková konference na podporu projektu Naočkujme milion lidí posilující dávkou za týden a pomozme našim zdravotníkům

V úterý 30. listopadu v 10.30 hodin se ve Strakově akademii uskuteční tisková konference na podporu projektu Naočkujme milion lidí posilující dávkou za týden a pomozme našim zdravotníkům, který organizuje iniciativa Lékaři pomáhají Česku.

Lékaři pomáhají Česku vyzývají dobrovolníky, aby se zapojili do iniciativy Naočkujme milion lidí posilující dávkou za týden, což by významně snížilo zatížení nemocnic a jednotek intenzivní péče. Více informací na https://www.lekaripomahajicesku.cz/.

Termín

30. listopadu 2021

Místo

Úřad vlády ČR, nábřeží Edvarda Beneše 4, Praha 1

Program

10.30 – tisková konference za účasti premiéra v demisi Andreje Babiše, designovaného premiéra Petra Fialy a MUDr. Radka Mounajjeda za inciativu Lékaři pomáhají Česku

Důležité informace k akreditaci

Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci je počet přítomných médií na tiskové konferenci omezen na držitele dlouhodobých akreditací. Přechodně bude konference dostupná také videokonferenčně. V případě, že byste se k videokonferenci chtěli připojit, je nutná akreditace nejpozději do úterý 30. listopadu do 9.00 na e-mail akreditace@vlada.gov.cz.

Upozorňujeme, že podmínkou pro vstup do Strakovy akademie je předložení národního certifikátu o provedeném očkování proti onemocnění covid-19, pokud od dokončeného očkování uplynulo nejméně 14 dní, nebo potvrzení, že dotyčná osoba před nejvýše 180 dny prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19.

Po dobu pobytu v budově Úřadu vlády ČR je nutné mít nasazený respirátor třídy FFP2 (KN95) či obdobně účinný prostředek ochrany dýchacích cest v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví o povinné ochraně dýchacích cest.

 

Odbor komunikace Úřadu vlády ČR
Tiskové oddělení
e-mail: tiskovy.odbor@vlada.cz
telefon: 22400 2058/2059/2316/2596/2625
www.vlada.cz | twitter.com/strakovka | facebook.com/uradvlady

vytisknout   e-mailem   Facebook   síť X