Úřad vlády nově přechází na doménu vlada.gov.cz. Více informací

Očekáváné události

28. 2. 2022 13:00

2. března 2022: Tisková konference k představení Českého digitálního týmu místopředsedy vlády pro digitalizaci Ivana Bartoše

Ve středu 2. března 2022 se od 14.30 hodin ve Strakově akademii uskuteční tisková konference u příležitosti představení nově vznikajícího Českého digitálního týmu pod patronací místopředsedy vlády pro digitalizaci a ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše.

Na tiskové konferenci se představí tým expertních poradců, kteří k práci této inciativy přispějí svými dlouholetými zkušenostmi z oblasti inovací, digitální transformace a modernizace státu. Český digitální tým si, v souladu s prioritami vlády ČR v oblasti digitalizace, klade za cíl zlepšit zejména fungování státní správy. Na cestě k digitální transformaci Česka se nově vznikající tým chce inspirovat lídry v oblasti digitalizace – zeměmi, jakými jsou například Dánsko, Estonsko, Velká Británie či Tchaj-wan.    

Termín

2. března 2022, 14.30 hodin

Místo

Úřad vlády ČR, nábřeží Edvarda Beneše 4, Praha 1

Program

14.30 hodin  – zahájení tiskové konference

Kontakt pro média

Nikola Bukajová, + 420 720 435 754

Důležité informace k akreditaci

Pro účast na tiskové konferenci na Úřadu vlády ČR je nutná akreditace na emailové adrese: bukajova.nikola@vlada.cz. Svou účast, prosím, potvrďte nejpozději do úterý 1. 3. 2022 do  17.00 hodin na výše uvedeném emailu.

Po dobu pobytu v budovách Úřadu vlády ČR je nutné mít nasazený respirátor třídy FFP2 (KN95) či obdobně účinný prostředek ochrany dýchacích cest v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví o povinné ochraně dýchacích cest.

Odbor Kabinetu místopředsedy vlády pro digitalizaci při Úřadu vlády ČR
e-mail: bukajova.nikola@vlada.cz
telefon: 22400 2565
www.vlada.cz

vytisknout   e-mailem   Facebook   síť X