Úřad vlády nově přechází na doménu vlada.gov.cz. Více informací

Očekáváné události

10. 4. 2007 12:40

Schůze vlády ČR 11. dubna 2007

Schůze vlády České republiky se koná ve středu 11. dubna 2007 od 9.00 hod. v budově Úřadu vlády ČR, nábřeží Edvarda Beneše 4, Praha 1.

strakova akademie barvaVláda bude projednávat mj. následující materiály: Národní plán zavedení eura v České republice, Návrh finančního zabezpečení a personálního posílení ústředních orgánů a ostatních orgánů státní správy v roce 2007 v souvislosti s přípravami předsednictví České republiky v Radě Evropské unie, Návrh zákona, kterým se mění některé zákony v souvislosti se vstupem České republiky do schengenského prostoru, Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákon č. 325/1999 Sb., o azylu a o změně zákona č. 283/1991 Sb., o Policii České republiky, ve znění pozdějších předpisů, (zákon o azylu), ve znění pozdějších předpisů, a některé další zákony, Návrh nařízení vlády, kterým se mění některá nařízení vlády v oblasti podpory bydlení a Návrh nařízení vlády, kterým se mění nařízení vlády č. 242/2004 Sb., o podmínkách provádění opatření na podporu rozvoje mimoprodukčních funkcí zemědělství spočívajících v ochraně složek životního prostředí (o provádění agroenvironmentálních opatření), ve znění pozdějších předpisů.
Dále bude vláda mj. informována o stavu přípravy a výstavby dálnice D 47 a průběhu kampaně proti rasismu – Projektu tolerance v roce 2006.

Kompletní program lze nalézt na internetové adrese: http://www.vlada.cz/ v odkazu Programy jednání vlády.

8.55 hod. - fototermín
13.00 hod. - tisková konference (termín bude ve středu upřesněn)

Příchod novinářů nejpozději 15 minut před zahájením akce.

Tiskový odbor Úřadu vlády ČR
tiskovy.odbor@vlada.cz

vytisknout   e-mailem   Facebook   síť X