Pracovní skupina přijala Technologické desatero
Pracovní skupina na svém prosincovém zasedání dokončila a následně schválila Technologické desatero.
Připojila se tímto k dalším poradním orgánům Rady vlády pro lidská práva, které se vyjadřovaly k dopadům epidemie COVID-19 (ale též dalších obdobných událostí) do sféry dané oblasti lidských práv.